• Otázky

  Nejčastěji kladené otázky zákaznické lince.

  1. Co to je za servis, bitcoinfree.cz?
   BitcoinFree.cz je sistem pro propagaci webových stránek, který umožňuje zvětšit SEO faktory a zvýšit pozice stránky ve vyhledávačích Google.com, Seznam.cz, Bing.com, a mnohých jiných. Také na stránce bitcoinfree.cz se můžou vydělat bitcoiny zdarma při plnění jednoduchých úkolů - kliků.
  2. Jak přidat svůj web do reklamy?
   Propagovat svůj web na naší stránce je velmi snadné. Na to potřebujete vyplnit formulář a zaplatit za propagaci. Ostatní udělají naši odborníci.
  3. Jakou propagaci získám po přidání svého webu na stránky bitcoinfree.cz?
   Více než 3000 návštěvníků pro vaše klíčové slovo. Výhoda propagace v bitcoinfree je jasná. Jakmile se váš web objeví v systému, začínají ho navštěvovat lidé. Propagace webu v bitcoinfree je nejjednodušší a nejrychlejší způsob dostat návštěvníky a potenciální klienty z google. Propagace v bitcoinfree je dobrá na pokrok webu ve vyhledávačích. Propagujte svůj web pomocí různých klíčových slov!
  4. Proč nemůžu vyřešit captchu?
   My nemůžeme ovlivnit proces řešení captchy. Jestli Vám nejde vyřešit captchu, použijte rady, které poskytují odborníci společenství https://support.google.com/
  5. Zablokovali mě na 60 minut, proč?
   Estli jste uviděli správu, Váš účet je zablokován na 60 min. za porušení pravidel, nemusíte se ničeho bát. To je automatické dočasné blokování. Systém našel několik bitcoin - adres na jednom IP adresu nebo záměnu IP adresy. Blokování může proběhnout i za okolností, kdy měníte IP adresu.
  6. Kde vzít bitcoin peněženku?
   Jsou různé typy bitcoin peněženek: hardwarové peněženky, papírové peněženky, online peněženky, softwarové peněženky. Hodně informací o tom najdete v internetu. Nejjednodušší bitcoin peněženka - online peněženka, například http://blockchain.com/cs/ Bitcoin adresa vypadá takhle: 3QM24yVHDDCkmssE51yrHfgdLffvn2XQHb.
  7. Proč nemůžu vyřešit captchu?
   My nemůžeme ovlivnit proces řešení captchy. Jestli Vám nejde vyřešit captchu, použijte rady, které poskytují odborníci společenství https://support.google.com/
  8. Jaká je minimální částka pro výběr?
   Nejmenší částka je 0.004 BTC. Získané odměny vždy platíme přímo, od peněženky k peněžence, a obcházíme mikroplatební systémy.
  9. Kde můžu utratit vydělané bitcoiny?
   Bitcoiny můžete utratit podle svého uvážení. Můžete koupit například telefon za bitcoiny na https://www.alza.cz/platba-bitcoiny-a-btc-automaty-alza